color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Wolfenstein – Pierwsze oceny!

Wolfenstein 2: The New Colossus pojawił się na półkach trzy lata po New order, w którym także do czynienia mieliśmy z B.J. Blazkowiczem oraz Anya. Tym razem akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych okupowanych przez nazistów.

Zadaniem głównego bohatera jest odnalezienie i rozpoczęcie współpracy z opozycją, tak aby przywrócić porządek w kraju. Niestety, potęga hitlerowców z Ameryki nie dotyczy tylko spraw militarnych, tym razem ‘zarażone’ zostały również media.

Można to było zaobserwować podczas genialnego traileru na E3 2017, który tak na prawdę wystarczy, by odbiorca zrozumiał zarys fabuły w grze. Miejmy nadzieje, że New Colossus będzie lepiej zoptymalizowany na PC niż jego poprzednik.

Tak jak w przypadku the Evil Within 2, Bethesda rozesłała kody do wcześniejszego dostępu, byśmy mogli zobaczyć oceny jeszcze przed premierą.

PC Games N – 9/10
Polygon – 9/10
GamesBeat – 90/100
PlayStation LifeStyle – 9.5/10
EveryEye.it – 9/10
US Gamer – 4.5/5
Hardcore Gamer – 4/5
Spazio Games – 8/10

Wolfenstein: The New Colossus pojawił się już na półkach sklepowych i dostępny jest na platformy PC, PS4 oraz Xbox One. W planach jest również wersja na Nintendo Switch, ale zapowiadane jest to dopiero na 2018 rok.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

Jeden komentarz

  • Witamy, gość
Tak Nie