color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Twórca PUBG twierdzi, że jego gra sięgnie 100 milionów użytkowników

Sukces PUBG jest niewątpliwy, mało która gra potrafiw tak krótki czasie osiągnąć tak sporą liczbę graczy. Produkcja wypuszczona we wczesnym dostępie w marcu osiągnęła w minionym tygodniu 10 milionów graczy. Według Brendana Greene’a z takimi wynikami, PUBG może dorównać fenomenowi nawet takiej grze jak League of Legends.

Popularna MOBA od Riot Games osiągnęła w poprzednim roku 100 milionów graczy w miesiącu, Greene powiedział, że PlayerUnknowns Battlegrounds może jej dorównać.

Przy 10 milionach sprzedanych kopii, które kosztują 30$, PUBG przyniósł już ponad 300 milionów dolarów zysku. Greene powiedział również w wywiadzie, że nie ma zamiaru podnosić ceny na oficjalną premierę. Inna popularna gra Ark: Survival Evolved, podniosło cene z 30 do 60 dolarów, co oczywiście spowodowało wiele kontrowersji.

Szczerze mówiąc, nie ma powodu dla PUBG by zwiększyć cenę, sam autor powiedział “30 dolarów jest idealną ceną za grę, w którą można grać z 5 lat.”

Bluehole wypuści również wersje na Xbox One na “koniec 2017”. Wbrew temu co mówi Microsoft, Bluehole zasugerował wypuszczenie gry również na inne konsole.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

Jeden komentarz

  • Witamy, gość
Tak Nie