color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Ponad milion graczy pobrało za darmo Mirage: Arcane Warfare!

Mirage: Arcane Warfare nie miało łatwego startu. Do 4 sierpnia, według Steam Spy, grę posiadało jedyne 13,000 osób. Jeżeli tydzień temu sprawdzaliście Steam Charts to mogliście zauważyć, że w jednym czasie w grę grało siedmiu graczy. Tak, nie pomyliliśmy się, tylko siedem osób.

By zachęcić ludzi do rzogrywki, deweloper Torn Banner podjął się drastycznego kroku. Tydzień temu, przez 24 godziny gra była dostępna za darmo, jeśli dodałeś ją do biblioteki steam, to została ona już przypisana do twojego konta na zawsze.

Według aktualnych notowań Steam Spy, ponad 1,2 miliona ludzi posiada Mirage na Steam. Dane nie oddają w pełni prawdziwych liczb, ponieważ Steam Spy nie aktualizuje się na bieżąco, ale nawet jeśli pominiemy te 200,000 to tak czy inaczej, ponad milion osób więcej po takiej promocji. W końcu kto nie lubi darmowych gier.

Największa liczba graczy, aktualnie grających w grę to ponad 43 tysiące, a to oznacza, że gra znalazła się blisko takich produkcji jak Path of Exile czy Rocket League. Prawdą jest to, że nie są to stali gracze, którzy będą spędzać z produkcją setki godzin, ale średnia osób grających w produkcję zwiększyła się z siedmiu do około tysiąca.

Tuż po promocji, cena Mirage: Arcane Warfare spadła z 30$ do 10$.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

2 komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie