color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

MSI Force GC30 i GC20

Tajwańska firma znana graczom na całym świecie, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych i komputerów dla graczy, wkracza na nowy rynek wypuszczając serie wieloplatformowych kontrolerów o nazwie Force. Dokładnie MSI Force GC30 i GC20 – gamepady, które będą dostosowane do grania na PC, Xboxie, a nawet Androidzie.

Te dwa modele nie rózniąc się od siebie mocno oprócz tego że GC30 może być używany bezprzewodowo jak i z kablem, natomiast by złapać za stery GC20, przewód będzie niezbędny, a kierując się porównaniem wizualnym do ogólnie dostępnych tworów, produkt MSI ma wiele podobieństw do znanego nam pada od Microsoftu. Jeden z nich ma czerwony kolor pod drążkami, natomiast drugi ma całe czerwone przyciski. W obu przypadkach otrzymamy dodatkową nasadkę na D-pada, który może lepiej sprawdzić się w poszczególnych grach. Ergonomicznie zaprojektowany chwyt z gumowymi wykończeniami pomaga w lepszym utrzymaniu kontrolera. Pady wyposażone są również w dwa silniczki wibrujące.

MSI Force GC30 i GC20 1MSI Force GC30 i GC20 2

Niestety, premiera oraz cena nie są jeszcze znane. Producent zapewnił, że pojawią się jeszcze w tym roku, więc może warto zacząć myśleć o prezencie na gwiazdkę? Nie zdziwię się, jeżeli portfel opróżnimy o ok. 200-250 zł.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie