color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Liczba gier dodanych na Steam w tym roku może sięgnąć ponad 5000!

Nie mamy nawet co do tego wątpliwości, że platforma Steam cały czas rośnie w siłę, liczba wydanych gier w tym roku może być większa niż kiedykolwiek. Według analityka Daniela Ahmada, liczba gier, które zostały wydane w tym roku, przekracza już ilość gier wydanych w 2015 roku.

Około 1,300 gier miało premierę od czerwca, kiedy to wystartował Steam Direct, zastępca Steam Greenlight, który pozwalał deweloperom na publikowania swoich dzieł bez żadnych przeszkód. Jeśli wszystkie przeczucia oraz kalkulacje się sprawdzą, to na platformie zostanie wydane ponad 5000 gier, to najwięcej niż kiedykolwiek w historii

To oznacza, że w tym roku, zostanie wydanych więcej gier niż  zostało ich wydanych od 2006 do 2014.

 

Szczerze ciężko mi powiedzieć, czy to dobrze czy źle. Takie liczby mogą świadczyć o tym, że na Steam może byćdodane wszystko, przez co nawet najlepszym produkcjom może być ciężko się przebić. Jednak zwiększa też nam to pole manewru, bo każdy może znaleźć coś dla siebie. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie