color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się
Halloween w Rocket League

Halloween w Rocket League

Już 17 października w nocy rozpocznie się pierwszy w swoim rodzaju event – Halloween w Rocket League. Wprowadzi on ograniczone czasowo nowe aktywności dostępne w grze.

<h2>Nowa Waluta</h2>

Wraz z aktualizacją wprowadzającą nowe wydarzenie, do gry zostanie dodana (na czas eventu) nowa waluta: Candy Corn. Będziemy ją zdobywać za granie meczy online (mecze należy ukończyć). W menu głównym zostanie dodana specjalna zakładka zawierająca Halloweenowe przedmioty, nowe skrzynki oraz decryptory. Zakupy będziemy mogli wykonywać do tygodnia po zakończeniu eventu.

<h2>Decryptor</h2>

Najnowszy sposób na otwarcie skrzynek (wszystkich, nie tylko eventowych) w Rocket League. Decryptory będą dostępne do kupienia w specjalnym sklepie za Candy Corny. Jedynym mankamentem jest fakt, że wszystkie przedmioty, które dostaniemy ze skrzynek otwartych przez decryptory, będą niewymienialne.

<h2>Specjalna skrzynka</h2>

Nowa skrzynka będzie dostępna tylko w trakcie wydarzenia Halloween. Będziemy mogli zdobyć ją na trzy różne sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjna szansa na drop po każdym ukończonym meczu online. Będzie je można także kupić za Candy Corny w  sklepie, oraz zostaną one udostępnione do kupienia za prawdziwą gotówkę. Skrzynki kupione za prawdziwe pieniądze nie będą potrzebowały dodatkowo klucza ani decryptora do otwarcia.

Event rozpocznie się 17 października 2017 o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego, a skończy się 6 listopada o godzinie 20:00.

O autorze

Wasiliev
Wasiliev

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie