color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się
Cuphead - Don't deal with the devil

Cuphead nie taki trudny?

Cuphead- platformówka stylizowana na kreskówki tworzone w Stanach Zjednoczonych przed II Wojną Światową, przez krytyków została bardzo optymistycznie oceniona (86% Metacritic). Gra również uważana jest za bardzo trudną. Wpływ na to ma mieć między innymi nietypowa, tworzona metodą klatka po klatce, oprawa graficzna. Dla niektórych graczy może okazać się nieczytelna i  może im być jeszcze ciężej zmagać się z nadciągającymi falami przeciwników.

Jest jednak osoba, którą możemy poznać pod nickiem Aeraloth. Już dwa dni po premierze gry, pokazał światu, że wymagające walki z bossami, których w grze jest aż 28 nie są dla niego żadnym wyzwaniem. Udowodnił on, że  jest w stanie ukończyć grę na podstawowym poziomie trudności nie dając się trafić ani razu.

Na tym jednak nie kończą się wyczyny Aeralotha. 3 dni po opublikowaniu w serwisie Youtube.com pierwszego filmu, na kanale gracza pojawia się nowy film. Autor  tym razem pokonuje wszystkich bossów na poziomie Expert. Po raz kolejny wykazuje się niesamowitym refleksem nie zostając trafionym ani razu.

Tym osiągnięciem Aeraloth pokazał, że dla hardcorowych graczy niemożliwe nie istnieje. Ciężką pracą i z odpowiednią determinacją można osiągnąć wszystko.

O autorze

Wasiliev
Wasiliev

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie