color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Battlefield 4 z ekipa LGRS

W imieniu naszych streamerów (Kycu – dzięki za inicjatywę!) chcemy zaprosić naszych użytkowników do wspólnej zabawy w ramach “LGRS łączy a nie dzieli”. Już w tą sobotę (1 października 2016r.) macie okazję zmierzyć się przeciwko naszej ekipie w grze Battlefield 4. Wszelkie streamy z eventu możecie zobaczyć na stronie livegamers.pl , gdzie będziecie mogli w szybki sposób przełączyć się miedzy graczami aby sprawdzić czy zbliżająca się “kosa” trafi na niego. Liczymy, że gracze, którzy się pojawią będą postępować fair i nie zaczną oszukiwać oglądając wydarzenie na żywo podczas rywalizacji! W grze spotkacie ekipę składającą się z: Kycu, Łosiu, Yuuhi, Tuzmen, Hibixxson, Nitek, Mikihashi (Poznaj naszych streamerów i już teraz zacznij śledzić ich aby otrzymywać powiadomienia w naszej aplikacji!).

W ramach rywalizacji możecie zgarnąć między innymi 2x Humble Bundle Jumbo Bundle 7 – pakiet średni (bez gry Miscreated). Nagroda ta zostanie przyznana dla dwóch pierwszych śmiałków, którym uda się w grze, wbić nóż w plecy jednemu z naszych streamerów. Oprócz tego spodziewać się możecie niespodzianek od naszych streamerów, szczegóły podane będą podczas wydarzenia.

Rozpoczynamy w sobotę o godzinie 18.00. Liczymy na waszą obecność!

Pod #battlefield4 znaleźć możecie informacje z tablic naszych użytkowników na temat eventu.

Jak dołączyć do gry?
Wszelkie informacje zostaną podane podczas wydarzenia, więc przybądźcie parę minut wcześniej i zorientujcie się jak dołączyć do rozgrywki!

P.S. dziękujemy firmie WOOX za wsparcie podczas eventu i udostępnienie serwerów na czas wydarzenia!

O autorze

Trasek
Trasek

Koordynator w serwisie. Cześć, poznamy się?

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie