color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Archaica: The Path of Light – debiut polskiego studia!

Niektórzy z Was mogli już słyszeć o tej grze rok temu, kiedy to ukazał się jej trailer. Jest to gra logiczna, w której kierujemy laserami za pomocą luster. Dla tych, którzy jej oczekiwali, mam dobrą wiadomość, produkt jest już dostępny na Steam więc, jeśli chcecie trochę pogłówkować to zapraszamy do kupna!

Cel gry jest prosty: musimy tak obrócić i przestawić różne przedmioty/lustra, aby wiązki lasera trafiły w kryształy, które otworzą nam kolejny poziom.

Deweloper gry – Two Mammoths stwierdził, że gra wystarczy na 8 do 16 godzin, w zależności od wykonywania opcjonalnych zadań, wyszukiwania hieroglifów (dzięki nim poznamy głębiej historie) oraz od ilości znalezionych sekretnych poziomów.

System podpowiedzi wygląda całkiem obiecująco, nie pokazuję nam on bezpośrednio rozwiązania, tylko małymi kroczkami nakierowuje nas na to co powinniśmy zrobić.

Jest to debiutancka produkcja polskiego studia, której stworzenie zajeło im 3 lata. Warto spojrzeć na opinie Steam, które są bardzo przychylne i wróżą suckes tytułowi.

Jeśli zamierzacie kupić Archaice, to możecie ją teraz dostać za 13,49$ (10% zniżki).

Poniżej możecie zapoznać się z 4 minutowym filmem z gry, który pozwoli wam zapoznać się z grą.

O autorze

Bartorexplay
Bartorexplay

Aktualnie najmłodszy członek LiveGamers. Gram głównie w gry multiplayer (LoL, CS, Rocket League). Aktualne stanowisko to redaktor, swoich sił powoli próbuję w streamowaniu.

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie