color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Zaprojektuj celę i wygraj Prison Architect

Już 6 października gra Prison Architect ma swoją premierę. Z tej okazji Łosiu i kycu przygotowali dla Was konkurs w którym do wygrania są 4 kopie gry Prison Architect!

Co zrobić żeby wygrać?

Waszym zadaniem będzie przygotowanie projektu/rysunku więziennej celi. Może być to wykonane techniką dowolną – od szkicu na kartce papieru po grafikę komputerową, z tym zaznaczeniem, że praca musi być od początku do końca wykonana przez was własnoręcznie (wklejanie gotowych elementów np. fragmentów zdjęć z Internetu nie jest dozwolone).
Przygotowaną pracę (skan rysunku, grafikę, obrazek itp.) należy przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]
Po upływie terminu zgłoszeń (9 października 2015 do północy) prace będą oceniane przez jury, które będzie miało 4 dni na ogłoszenie wyników. Jak tylko jury zakończy obrady, wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej www.livegamers.pl.

Proste? No to do dzieła! :)

Pula nagród:

Trzy najwyżej ocenione przez jury prace zostaną nagrodzone kopią gry Prison Architect (Steam).
Wśród pozostałych uczestników konkursu zostanie dodatkowo rozlosowany jeden egzemplarz gry Prison Architect.

prison22

 

Warunki uczestnictwa / regulamin:

  • Musisz mieć ukończone 16 lat lub zgodę prawnego opiekuna
  • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem tj. należy przedstawić projekt/rysunek więziennej celi.
  • Praca musi być wykonana własnoręcznie, na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Pracę można także przygotować na komputerze – także w tym przypadku musi być ona od podstaw przygotowana przez osobę zgłaszającą ją do konkursu.
  • Prace wulgarne, rasistowskie, itp. nie będą brane pod uwagę.
  • Zdjęcie/scan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji.
  • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).
  • Konkurs ma charakter rozrywkowy.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.
Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu oraz zgadza się na publikację pracy w Internecie.
Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie w ciągu 5 dni po zakończeniu konkursu. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

 

O autorze

Kycu
Kycu

"Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał" Chamfort (1741-1794)

2 komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie