color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Nowa wersja LiveGamers

Na wstępie chciałem przywitać wszystkich nowych jak i tych, którzy byli z nami przez ten martwy okres w serwisie. Należy się parę wyjaśnień i kilka informacji na temat tego co zrobiliśmy, co dodaliśmy i co można teraz zrobić.

LiveGamers.pl to dosyć spory projekt, który był wstępnie wykonany jako testowy, chcieliśmy zobaczyć jak zostanie przyjęty i.. Został przyjęty dosyć ciekawie, zebraliśmy sporo ciekawych streamerów w swoje grono, którzy fajnie angażują się w nadawanie. Jako, że projekt był testowy, to wymagało od nas w tym etapie poświęcenie mu bardzo dużych nakładów czasu aby projekt serwis wyglądał jak wygląda w tym momencie. Musieliśmy przebudować praktycznie cały system śledzenia użytkowników (stąd zresetowana liczba śledzonych – tak trzeba kliknąć ponownie “Śledź” u swojego ulubionego streamera) oraz zdecydowaliśmy się dodać kilkanaście ciekawych, całkowicie nowych funkcji takich jak:

  • rangi użytkowników
  • forum
  • przebudowany system fallowersów
  • nowy design
  • powiadomienia na stronie (live)

Przebudowanie całego systemu, wprowadzenie nowej grafiki zajęła nam niemałą chwilę, za którą musimy przeprosić. Nie byliśmy w tym czasie aktywni i mamy nadzieję, że od tego momentu to się zmieni. Zaczniemy pojawiać się tutaj, na facebooku oraz twitterze i liczymy na to, że narzędzie, które wam oddaliśmy do dyspozycji będzie chętnie wykorzystywane przez was.

Uwaga: Musimy dodać, że każdy użytkownik zmuszony jest do zresetowania swojego hasła oraz dodania nowych śledzeń przy użytkownikach, powodem jest całkowicie przebudowana baza danych. Przy naszej aplikacji na Google Chrome prosimy w ustawieniach wylogować się i zalogować ponownie na nowe dane!

P.S. tak aby pisać na forum musicie uzupełnić swój profil o zdjęcie profilowe, imię oraz płeć!

Dzięki, że jesteście!

O autorze

Trasek
Trasek

Koordynator w serwisie. Cześć, poznamy się?

8 komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie