color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Nagrody Steam rozdane!

Pod koniec ubiegłego już roku platforma Steam zorganizowała własny plebiscyt na najlepsze gry, a dzisiaj dane nam było poznać jego wyniki. Główną różnicą względem innych podobnych przedsięwzięć są dosyć humorystyczne kategorie nagród i spory udział społeczności w tworzeniu dodatkowych konkurencji.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

 • Złoczyńca, którego trzeba przytulić
  Portal 2
  Niektórych po prostu trzeba przytulić.
 • Według mnie ta gra była fajna, zanim wygrała nagrodę
  Euro Truck Simulator 2
  Za tym tytułem nie stała wielka machina marketingowa, ale bardzo ci się spodobał. I dowiedzieli się o niej od ciebie twoi znajomi. I im też się spodobał. I teraz ta mała gierka jest o krok od wygrania nagrody… ale pamiętaj o jednym: to tylko i wyłącznie twoja zasługa.
 • Próba czasu
  TES V: Skyrim
  Ta nagroda jest przeznaczona dla gry, która jest tak dobra, jak była podczas grania w nią po raz pierwszy. Z czasem pojawiają się nowe gry, ale to bez znaczenia, bo zawsze wracasz właśnie do tej.
 • Jeszcze 5 minut
  CS:GO
  Jutro trzeba wcześnie wstać. Musisz się wyspać, więc zrobisz jeszcze jedną rzecz, zanim się położysz do łóżka. Jeszcze jedną rzecz. Chwila, jeszcze jedną. Co mówisz? Już wpół do trzeciej nad ranem? Ta nagroda jest przeznaczona dla gry, przez którą siedzisz do późna w nocy.
 • Łooooo, stary
  GTA V
  Przez niektóre gry będziesz zbierać szczękę z podłogi. Może to wina tego niesamowitego zwrotu akcji. Może to przez tego gościa, co umarł w butach. Tak czy siak – ręka, noga, MÓZG NA ŚCIANIE.
 • Gra w grze
  GTA V
  Jajka niespodzianki. Ciastka nadziewane masłem orzechowym. Pączki z galaretką. Wszelkie świetne rzeczy pełne innych świetnych rzeczy. Ta nagroda przeznaczona jest dla minigry ukrytej w innej grze.
 • Wcale nie płaczę, coś mi wpadło do oka
  The Walking Dead
  Gry są fajne. Czasami jednak stają się one czymś więcej i doświadczasz ich w sposób, którego się nie spodziewasz. Ta nagroda przeznaczona jest dla gry, która dotknęła cię osobiście. Nie wydawało ci się, że zapłaczesz. Nie było tego w planach. Ale to i tak się stało.
 • Najlepsze wykorzystanie zwierzęcia hodowlanego
  Goat Simulator
  Zwierzęta są świetne i prawie każda gra, w której są zwierzęta jest przez nie lepsza. Jednakże ta gra wykorzystała zwierzę hodowlane w najlepszy możliwy sposób.
 • Bum bum
  DOOM
  Bądźmy szczerzy: eksplozje są całkiem spoko. W filmach wyglądają ekscytująco. Z kolei tworząc fajerwerki w sylwestra wyglądają przecudnie. A jeżeli znajdują się za gliniarzem, który dodatkowo zakłada okulary przeciwsłoneczne, to odbiera nam to dech w piersiach. Te gry rozumieją, czym jest piękno sztuki detonacji.
 • Miłość i nienawiść
  Dark Souls 3
  „Gry mają po prostu bawić!”… taa, akurat, twoja dziecięca naiwność jest po prostu urocza. Gry mogą być czymś więcej niż tylko zabawą. Mogą być wyzwaniami, które wymagają perfekcji. Te gry doprowadzą cię do granic wytrzymałości i poddadzą próbie twoje umiejętności… przez co albo osiągniesz świetność, albo będziesz rwać sobie włosy z głowy. Swoim krzykiem obudzisz swoją rodzinę. Z twoich ust padną słowa, których powstydziłaby się twoja matka. A kiedy twoi wyluzowani znajomi po raz kolejny ot tak spytają się ciebie „Dlaczego w ogóle grasz w takie stresujące gry?”, ty wtedy spojrzysz im prosto w oczy i odpowiesz „Ponieważ je kocham”.
 • Usiądź i zrelaksuj się
  Euro Truck Simulator 2
  Znasz już opis kategorii „Miłość i nienawiść”? To jej zupełna przeciwność.
 • W kupie raźniej
  Left 4 Dead 2
  Istnieją gry, które po prostu nie są takie same, gdy gra się w nie w pojedynkę. Może potrzebujesz znajomego, który osłoni ci plecy. Może potrzebujesz znajomego, by wbić mu nóż w plecy. Tak czy inaczej, uciecha czeka na tych, którzy zbiorą znajomych, by zagrać w te gry.

Jak widać powyżej, szczególnie dumni mogą być twórcy ETS-a 2 i GTA V. Ich gry zdobyły statuetkę w aż dwóch różnych kategoriach. Samo wydarzenie przyjęło się dosyć dobrze, więc wielce prawdopodobne jest, że doczekamy się kolejnych edycji Nagród Steam.

 

O autorze

Shymzo
Shymzo

Student, przyszły rekin finansjery, pasjonat gier i nowych technologii.

Brak komentarzy

 • Witamy, gość
Tak Nie