color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Konkurs – Wygraj bilety na Warsaw Games Week!

Choć emocje po Poznań Game Arena jeszcze nie zdążyły opaść to już w ten piątek startuje kolejne równie emocjonujące wydarzenie. Mowa oczywiście o Warsaw Games Week 2015, pierwszej edycji warszawskich targów gier wideo. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać dwie wejściówki na niedzielę!

Trwające w dniach 23-25 października Warsaw Games Week bez wątpienia będzie pełne atrakcji. Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR), które jest organizatorem targów, zadbało aby Warszawę odwiedziły czołowe polskie i zagraniczne firmy z branży. Swoją obecność zapowiedzieli między innymi Sony, Microsoft, Cenega, Ubisoft, Nintendo, CDP.pl, MediaMarkt, Saturn oraz Muve.pl. Dla zwiedzających przygotują oni multum stanowisk do gier i ekskluzywnych prezentacji, na których ujrzymy najgorętsze nadchodzące tytuły takie jak Mafia 3, XCOM 2, Dark Souls 3, Just Cause 3, Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Hitman, Mirror’s Edge Catalyst czy Uncharted 4. Fani prężnie rozwijanych akcesoriów do wirtualnej rzeczywistości zapewne uraduje fakt, że PlayStation Polska zademonstruje Projekt Morpheus, czyli PlayStation®VR. Na targach pojawi się również część znanych internetowych osobistości jak na przykład Piotr ‘izak’ Skowyrski.

Co, gdzie i kiedy?

WGW 2015 zacznie się w piątek 23.10 o godzinie 12:00, jednakże będzie to tak zwany VIP Day, czyli dzień zarezerwowany dla wystawców, prasy i osób z branży. Drzwi dla szerszej publiki zostaną otworzone w sobotę 24.10 od 9:00 do 20:00 i w tych samych godzinach w niedzielę 25.10. Cena biletu jednodniowego wynosi 30 PLN. Całe wydarzenie odbędzie się w Hali EXPO XXI Warszawa, Ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Co zrobić, aby wygrać bilety?

Jeżeli chcecie zdobyć dla siebie i osoby towarzyszącej dwa bilety jednodniowe na niedzielę na Warsaw Games Week 2015 wystarczy, że na adres mailowy [email protected] wyślecie krótką odpowiedź na pytanie “W którą z wyżej wymienionych gier najchętniej zagrałbyś na targach Warsaw Games Week 2015 i dlaczego?“. W wiadomości koniecznie zawrzyjcie również imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wyślemy dwa papierowe bilety. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20.10 o godzinie 17:00.

Warunki uczestnictwa

  • Musisz mieć ukończone 16 lat.
  • Odpowiedź musi odnosić się do pytania konkursowego.
  • Odpowiedzi wulgarne i rasistowskie będą dyskwalifikowane.
  • Zgłoszenie musi zawierać dane do wysłania nagrody.
  • Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną odpowiedź/zgłoszenie.
  • Konkurs ma charakter rozrywkowy.
  • Nadesłane dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do zaadresowania listu z nagrodą w przypadku wygranej.

Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury krótko po upłynięciu terminu nadsyłania zgłoszeń i powiadomiony mailowo. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysłania nagrody w przypadku stwierdzenia plagiatu.

Fundatorem nagrody jest organizator Warsaw Games Week 2015.
http://warsawgamesweek.pl/
https://www.facebook.com/warsawgamesweek

O autorze

Shymzo
Shymzo

Student, przyszły rekin finansjery, pasjonat gier i nowych technologii.

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie