color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

War Thunder

War Thunder to sieciowa gra bitewna, w której możemy zasiąść za sterami czołgu lub samolotu i walczymy o dominacje na mapie przeciwko wrogiej drużynie. Wybierać może spośród dziesiątek maszyn, które zostały podzielone na 5 nacji obecnych w grze i są to Stany Zjednoczone, Związek Radziecki, Japonia, Niemcy oraz Wielka Brytania.

W War Thunder istnieją trzy rodzaje bitew:

  • bitwy zręcznościowe – jest to tryb przeznaczony szczególnie dla początkujących. W bitwie biorą udział dwie drużyny złożone maksymalnie z 32 graczy, których samoloty mogą pochodzić z różnych nacji, jednak muszą być zbliżone poziomami. Latanie jest maksymalnie uproszczone, zaś uszkodzenia nie wpływają tak mocno na możliwości lotne maszyny.
  • bitwy realistyczne – tryb ten jest przeznaczony dla bardziej doświadczonych graczy. Realizm jest w nim o wiele większy przez co walki są bardziej emocjonujące, a pojazdy trudniejsze w okiełznaniu. Drużyny w tym trybie są podzielone na nacje.
  • bitwy symulacyjne – ten rodzaj bitew jest najbliższy prawdziwym symulatorom lotu. Narzucony mamy widok z kokpitu, zaś walki toczą się na podobnej zasadzie co w trybie realistycznym. Z tym że jest jeszcze trudniej… i fajniej!

 

Graj za darmo!

O autorze

Moskit
Moskit

Centrum panowania nad Kerbinem

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie