color top line
Nie masz konta?  Utwórz nowe konto  lub  zaloguj się

Bully: Anniversary Edition na telefonach i tabletach

Studio Rockstar kontynuuje proces przenoszenia swoich starszych konsolowych gier na urządzenia przenośne. W tym roku w mobilnej ofercie producenta, obok starszych odsłon GTA i pierwszego Maxa Payne’a, zagościł Bully w wersji Scholarship Edition.

W grze wcielamy się w nastoletniego chuligana Jimmiego, który trafia do surowej szkoły z internatem. Jako nowy uczeń naszym zadaniem będzie oczywiście uczęszczanie na lekcje, ale dużo ważniejszym aspektem stanie się odnalezienie swojego miejsca w placówce oraz zasłużenie na respekt licznych zwaśnionych grup. Nic nie stanie nam również na przeszkodzie by uganiać się za dziewczynami lub spędzać czas na licznych mini-grach. Wszystko oczywiście w przerysowanej, humorystycznej i często kontrowersyjnej otoczce, z jakiej Rockstar jest znany.

Mobilne wydanie gry można zakupić i pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play. W przypadku Androida polska cena gry jest stała i wynosi 33.99 PLN. Użytkownikom urządzeń Apple przyjdzie za Bully zapłacić 6.99 EUR, co na dzień publikacji artykułu daje nieco ponad 31 złotych i czyni tę wersję tańszą.

Link do Google Play (Android)
Link do App Store (iOS)

O autorze

Shymzo
Shymzo

Student, przyszły rekin finansjery, pasjonat gier i nowych technologii.

Brak komentarzy

  • Witamy, gość
Tak Nie